بازگشت به بلاگ

  • ساخت و تجهیز سالن همایش

طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس

ساخت و تجهیز سالن همایش برای هر شرکت به منزله تریبونی است که فعالیت‌های آن را به دیگران معرفی می‌کند. این روز‌ها اغلب شرکت‌های معتبر تمایل دارند بخشی از زیربنای ساختمان شرکت را به ساخت و تجهیز سالن کنفرانس اختصاص داده و جلسات مهم کاری را در آن‌جا برگزار کنند.

اغلب این مؤسسات، طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس را به شرکت‌هایی می‌سپارند که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت می‌کنند. به عنوان مثال شرکت پارس ویونا که کارنامه درخشانی در ساخت و تجهیز سالن کنفرانس دارد، می‌تواند گزینه مناسبی برای طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس باشد.صندلی همایشی از دیگر محصولات پرکاربرد پارس ویونا است.

در این مطلب شما را با نکات مهمی که باید در طراحی و ساخت سالن کنفرانس، طراحی و ساخت سالن همایش و طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس در نظر داشت آشنا می‌سازیم. با ما همراه شوید...


اجرای ساخت و تجهیز سالن همایش

امروزه شرکت‌های زیادی به طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس مشغولند. اما ممکن است همه آن‌ها نتوانند انتظارات مدیران و رؤسا را از طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس برآورده کنند. چرا که اغلب شرکت‌ها پس از طراحی بخش‌های مختلف ساختمان، حساسیت زیادی در طراحی و ساخت سالن کنفرانس و طراحی و ساخت سالن همایش داشته و خدمات ارائه شده را منطبق با نمونه‌های روز دنیا می‌خواهند.

از این رو امروزه بسیاری از شرکت‌های معتبری که در کار ساخت و تجهیز سالن همایش و ساخت و تجهیز سالن کنفرانس هستند سعی می‌کنند اطلاعات خود را در زمینه طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس به‌روز کنند. بر این اساس با شرکت در دوره‌هایی که در داخل و خارج کشور برگزار می‌شود، سطح کیفی طراحی و ساخت سالن کنفرانس و طراحی و ساخت سالن همایش را بالا می‌برند.

به این ترتیب متخصصین مطرح در زمینه ساخت و تجهیز سالن همایش و ساخت و تجهیز سالن کنفرانس، مراحل طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس و اجرا را می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام دهند.

مشاوره سالن همایش زیر نظر کارشناسان باتجربه ما انجام می شود.

تاثیر ساخت و تجهیز سالن کنفرانس

در سال‌های اخیر بسیاری از شرکت‌ها و ساختمان‌های لوکس بخشی قابل توجهی از مساحت زیربنا را به ساخت و تجهیز سالن کنفرانس اختصاص می‌دهند. گرچه چندین دهه از طراحی و ساخت سالن کنفرانس و طراحی و ساخت سالن همایش در ادارات و سازمان‌ها می‌گذرد، اما از اجرای تخصصی طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس توسط تیم حرفه‌ای و آشنا با نمونه‌های روز دنیا، زمان زیادی نمی‌گذرد.

امروزه بسیاری از شرکت‌ها به اهمیت طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس و تاثیر آن بر روند مذاکرات کاری و موفقیت شرکت‌ها پی برده‌اند. بر این اساس تحقیقات زیادی درباره شرکت‌هایی که در زمینه طراحی و ساخت سالن همایش، طراحی و ساخت سالن کنفرانس و طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس فعالیت دارند کرده و با توجه به سوابق اجرایی آن‌ها افراد یا شرکت مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند.


طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر

امروزه ساخت و تجهیز سالن همایش و ساخت و تجهیز سالن کنفرانس به یکی از پرهزینه‌ترین مراحل ساختمان‌سازی تبدیل شده است. هزینه بالای تجهیزات و مشاورانی که در زمینه طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس تخصص دارند موجب شده اغلب شرکت‌ها، قبل از شروع به کار طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس تحقیقات گسترده‌ای در این زمینه داشته باشند. چراکه اگر اشتباهی در هر کدام از مراحل طراحی و ساخت سالن کنفرانس و یا طراحی و ساخت سالن همایش صورت گیرد، ممکن است جبران آن برای شرکت ضرر مالی زیادی به‌همراه داشته باشد.


طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس

خرید و نصب ملزومات مورد نیاز هنگام ساخت و تجهیز سالن همایش باید متناسب با نوع کاربری سالن و فعالیت شرکت درخواست کننده باشد. بنابراین قبل از شروع به کار طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس باید شرکت سازنده اطلاعاتی در مورد نوع کابری سالن‌های اجتماعات داشته باشد تا بر اساس آن طراحی و ساخت سالن کنفرانس و طراحی و ساخت سالن همایش را انجام دهد.

اجرای صحیح و اصولی طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس نیازمند برخی کار‌های مقدماتی است که در حال حاضر بیشتر شرکت‌هایی که در کار طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس هستند به آن اشراف داشته و اقدامات لازم جهت ساخت و تجهیز سالن کنفرانس را به‌موقع و در زمان صحیح انجام می‌دهند.


فناوری طراحی و ساخت سالن کنفرانس

در گذشته‌ای نه‌چندان دور طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس در اغلب ساختمان‌ها ظاهری سنتی و در بیشتر مواقع شباهت زیادی به هم داشت. اما امروزه شاهد طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس مدرن و متنوع با استفاده از فناوری روز دنیا هستیم.

در ساخت و تجهیز سالن همایش و ساخت و تجهیز سالن کنفرانس جدید علاوه بر موارد فنی، اهمیت زیادی به زیبایی در بخش‌های مختلف داده می‌شود. اغلب متخصصانی که اطلاعات کافی در مورد طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس دارند از طراحی سیستم‌های صوتی و نورپردازی گرفته تا تجهیزات آکوستیک را به زیباترین شکل در طراحی و ساخت سالن همایش و طراحی و ساخت سالن کنفرانس و بخش‌های دیگر استفاده نموده و زیبایی و فناوری را هم‌زمان و در یک قاب به بیننده تقدیم می‌کنند.


طراحی و ساخت سالن همایش در چند گام

امروزه تحویل به‌موقع و رعایت زمان‌بندی در پروژه‌هایی همچون ساخت و تجهیز سالن همایش و ساخت و تجهیز سالن کنفرانس اهمیت زیادی پیدا کرده است. اغلب کارفرمایانی که به دنبال طراحی تجهیزات و ساخت سالن های آمفی تئاتر و سینما کنفرانس هستند نیز از شرکت‌های عمرانی که در زمینه طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس فعالیت می‌کنند انتظار برداشتن گام‌های صحیح و مطابق با زمان‌بندی تعیین شده در انجام کار‌ها را دارند.

بهره بردن از برنامه زمان‌بندی می‌تواند کمک شایانی به گرفتن نتیجه مثبت در طراحی و ساخت سالن کنفرانس و طراحی و ساخت سالن همایش داشته باشد.

مطالعه بیشتر: آکوستیک سالن همایش

این روز‌ها شرکت‌های زیادی به کار طراحی ساخت و تجهیز سالن همایش و کنفرانس مشغولند اما فقط برخی از آن‌ها به فناوری روز دنیا دسترسی کامل داشته و دوره‌های مورد نیاز برای ارائه کار‌های مدرن و بدون نقص را می‌گذرانند. در این بین شرکت پارس ویونا با استفاده از کادر مجرب و توانا در زمینه طراحی و ساخت سالن کنفرانس و طراحی و ساخت سالن همایش می‌تواند پاسخگوی نیاز‌های افراد یا شرکت‌هایی باشد که برای توسعه و پیشرفت کار خود به ساخت و تجهیز سالن همایش نیاز دارند.